BIOBUDDI KLOTSID - Kessu Lastekaubad

BIOBUDDI KLOTSID - Kessu Lastekaubad

BIOBUDDI KLOTSID - Kessu Lastekaubad

BIOBUDDI KLOTSID - Kessu Lastekaubad

BIOBUDDI KLOTSID - Kessu Lastekaubad
BIOBUDDI KLOTSID - Kessu Lastekaubad
Kategooriad
Filtreeri
 • Hind
  € -
 • Hinnang
  0
  0
  0
  0
  0
 • Lao staatus
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Uued pakkumised
LOTTE 60 ml mullitajad (36 tk)
LOTTE 60 ml mullitajad (36 tk)
LOTTE teemaline mullitaja, mis sisaldab 36 mullitajat, igaühes 60..

UUDIS
36€
Dušikomplekt
Dušikomplekt
Vanniaeg pole kunagi olnud nii lõbus! Selle dušigeeli ja pesukin..

UUDIS
11.90€

BIOBUDDI KLOTSID

BIOBUDDI põnevad ja värvilised mänguklotsid on valmistatud biopõhistest materjalidest, täpsemalt suhkruroo taimede jääkidest. Need klotsid on nii laste- kui ka keskkonnasõbrlikud.
BIOBUDDI mänguklotsid on maailmas esimesed ja enimmüüduimad lastele mõeldud ökoklotsid. BIOBUDDI on pühendunud mänguasjade tootmisele, millised ei kahjusta keskkonda, on turvalised ja arendavad.

            

 
Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
BB klotsid - Kameeleon (16 osa)
Avasta ja õpi tundma kameeleoni koos lapsega mängides. See kameeleon on üks osa BIOBUDDI poolt valmistatud Animal Planet sarjast ja sellega on vahva mängida.BiOBUDDi mänguklotsidega mängides arendavad lapsed mitte ainul..
Avasta ja õpi tundma kameeleoni koos lapsega mängides. See kamee..
11.95€
KM-ta: 9.96€
BB klotsid - Kobra (14 osa)
Pange koos lapsega kokku see BiOBUDDI valmistatud kobramadu. BiOBUDDi mänguklotsidega mängides arendavad lapsed mitte ainult oma motoorseid ja loomingulisi oskusi, vaid ka kognitiivseid..
Pange koos lapsega kokku see BiOBUDDI valmistatud kobramadu. BiOB..
11.95€
KM-ta: 9.96€
BB klotsid - Konn
Krooksu koos BIOBUDDI mängu konnaga. See konn on üks osa BIOBUDDI poolt valmistatud Animal Planet sarjast ja sellega on vahva mängida.BiOBUDDi mänguklotsidega mängides arendavad lapsed mitte ainult oma motoorseid&n..
Krooksu koos BIOBUDDI mängu konnaga. See konn on üks osa BIOBUDD..
15.95€
KM-ta: 13.29€
BB klotsid Butiik (29 osa)
BiOBUDDI keskkonnasõbralikud mänguasjad Kõik BiOBUDDI mänguasjad ja pakend on 100% keskkonnasõbralik, ümbertöödeldav, säästlik ja ka hariv. Kasutatavad klotsid on valmistatud suhkruroost &n..
BiOBUDDI keskkonnasõbralikud mänguasjad Kõik BiOBUDDI ..
14.95€
KM-ta: 12.46€
BB klotsid Doomino- Sild
Ehitage mänguklotsidest sild, asetage doominoklotsid, pange kõik valmis ja minge! Wow lõputu ehitamine ja mängimine. Milline väljakutse! Lapsed ehitavad esmalt mänguklotsidest silla, seejärel hakkavad doominoklotse panema. Lõppkokkuvõttes..
Ehitage mänguklotsidest sild, asetage doominoklotsid, pange kõik ..
12.90€
KM-ta: 10.75€
BB klotsid Doomino- võistlusrada
Ehitage võistlusrada mänguklotsidest, asetage doominoklotsid, seadke kõik paika ja minge!  See lõputu ehitamine ja mängimine on lapsele tõelineslt super väljakutse. Lapsed ehitavad esmalt mänguklotsidest raja, seejärel hakkavad doominoklot..
Ehitage võistlusrada mänguklotsidest, asetage doominoklotsid, sea..
11.95€
KM-ta: 9.96€
BB klotsid Džiip
Istuge Džiipi ja minge ekskursioonile läbi Aafrika savanni, et vaadata kõiki kauneid loomi.  BiOBUDDiga mängimine ja ehitamine pole kunagi varem olnud nii põnev. See BiOBUDDi mängukomplekt on täis tegevust ja nalja!  Väikesed lapsed ..
Istuge Džiipi ja minge ekskursioonile läbi Aafrika savanni, et va..
8.95€
KM-ta: 7.46€
BB klotsid Ehituskraana
Hoolikas ehituskraana tuleb läbi! Selles komplektis saavad teie lapsed ehituskraanaga ehitusmänge mängida.  Väikesed lapsed saavad selle loomingulise komplektiga õppida oma sõidukeid ehitama. See mänguasjakomplekt sobib suurepäraselt varajase ..
Hoolikas ehituskraana tuleb läbi! Selles komplektis saavad teie l..
13.95€
KM-ta: 11.63€
BB klotsid Haigla (39 osa)
"Linnapea, linnapea Ma ei tunne end hästi. Ma arvan, et minestan ära! " Pange haigla kiiresti kokku, päästa elusid ja sõitke kiirabiga! Ehitage oma haigla. Istuge kiirabisse ja õppige selle hariva mängukomplektiga haiglamaailma. BiOBUDDi mängukomple..
"Linnapea, linnapea Ma ei tunne end hästi. Ma arvan, et minestan ..
19.95€
KM-ta: 16.63€
BB klotsid Helikopter (26 osa)
Helikopter, kas ma saan sinuga üles minna? Lapsed saavad luua preili Rose fantaasiamaailma helikopterikomplektiga BiOBUDDi! Klotsidega ehitamine ei stimuleeri mitte ainult laste motoorsete oskuste arengut, vaid ka loovat ja kognitiivset arengut. Lisa..
Helikopter, kas ma saan sinuga üles minna? Lapsed saavad luua pre..
14.95€
KM-ta: 12.46€
BB klotsid Kiirabikopter (27 osa)
“Linnapea! Appi, ma olen mägedesse kinni jäänud! Ehitage helikopter kiiresti, lennake kõrgele mägedesse ja minge hirmunud kodanikku otsima, kas leiate teda? " BiOBUDDI keskkonnasõbralikud mänguasjad Kõik BiOBUDDI mänguasjad ja pak..
“Linnapea! Appi, ma olen mägedesse kinni jäänud! Ehitage helikop..
14.95€
KM-ta: 12.46€
BB klotsid Lennuk
Kõik on pardal! Ühendage laadija lennukist välja! Rääkige keskusega ja tõuske vaikides õhku. BiOBUDDiga mängimine ja ehitamine pole kunagi varem olnud nii põnev. See BiOBUDDi mängukomplekt on täis tegevust ja nalja!  Väikesed la..
Kõik on pardal! Ühendage laadija lennukist välja! Rääki..
8.95€
KM-ta: 7.46€
BB klotsid Maastikuauto
Kas sa oled seikluseks valmis? Hüppa autosse, maastikul sõit ootab sind!  BiOBUDDiga mängimine ja ehitamine pole kunagi varem olnud nii põnev. See BiOBUDDi mängukomplekt on täis tegevust ja nalja!  Väikesed lapsed saavad selle loomin..
Kas sa oled seikluseks valmis? Hüppa autosse, maastikul sõit oota..
8.95€
KM-ta: 7.46€
BB klotsid Pesapall (27 osa)
Alustage oma pesapalliseiklust kohe! Meeskond punane sinise vastu, kes läheb kuldse karikaga koju ja kellest saab hapu kaotaja? Selle teada saamiseks on ainult üks viis! BiOBUDDI keskkonnasõbralikud mänguasjad Kõik BiOBUDDI mänguasjad ja&..
Alustage oma pesapalliseiklust kohe! Meeskond punane sinise vastu..
14.95€
KM-ta: 12.46€
BB klotsid Politseiauto-tõkkepuuga
On toimunud rööv! Hüppa oma autosse, lülita sisse sireenid ja suundu kuriteopaigale! BiOBUDDiga mängimine ja ehitamine pole kunagi varem olnud nii põnev.  Uus mängukomplekt BiOBUDDi POLITSEAUTO on täis tegevust ja nalja!  Selle ..
On toimunud rööv! Hüppa oma autosse, lülita sisse sireenid j..
13.95€
KM-ta: 11.63€
Kessu Lastekaubad @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper